-
Ми – проти насилля!
Для учнів 3-4 класів практичним психологом проведено годину психолога “Ми – проти насилля”. Метою заходу було формувати вміння розпізнавати насильство, не допускати насилля та вміти захиститись від насильства”.
-
Місяць цифрової грамотності
Студенокський ліцей долучився до проведення масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”. Ініціатива реалізується в рамках проєкта Міністерства цифрової трансформації “Дія. Цифрова освіта”. У рамках проведення Місяця цифрової грамотності здобувачі освіти долучилися до активностей: були ознайомлені з платформами “Дія. Цифрова освіта”, “Всеукраїнська Школа Онлайн”, була здійснена реєстрація на платформах; учнями були переглянуті освітні серіали: “Основи кібергігієни”, “Кіберняні”, “Обережно! Кібершахраї”.
-
16 днів проти насильства
З метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.Практичним психологом було проведено заняття з елементами тренінгу.
-
До Дня пам’яті жертв голодоморів
З метою виховування у учнів поваги до історичного минулого українського народу, який вистояв і проніс свої традиції через різні випробування, 26.11.21 у ліцеї було проведено для учнів лінійку пам’яті «Україна пам’ятає,світ визнає»,відбулась Акція, хвилина мовчання «Запали свічку пам’яті і скорботи», в класах пройшли виховні години «Жнива скорботи», бесіди «Голодомор на Харківщині».
-
Книжкова виставка «Лиха коса голодомору: 1932-1933 роки»
Найбільших втрат зазнала Україна саме у ХХ столітті. Жахливим злочином проти народу став штучний голод 1932-1933 років, який за механізмом творення , страхітливими наслідками слід занести до книги трагічних дат в історії людства. Протягом минулого тижня, з 26 по 26 листопада, у нашому закладі працювала книжкова виставка «Лиха коса голодомору: 1932-1933 роки». Учні мали змогу ознайомитись з художньою і документальною літературою, яка сприятиме поверненню історичної пам’яті про голодомор 1932-1933 років, вшануванню пам‘яті загиблих від голодної смерті. Були проведені бесіди біля книжкової виставки з учнями 7-9 класів.
-
Ми будуємо місто добрих справ!
1 клас разом з казковими героями вчився робити добрі справи.
-
Вчимося толерантному спілкуванню
До Міжнародного Дня толерантності в 4 класі відбувся захід учні згадали всі аспекти толерантності. Зробили висновки щодо значення толерантності в житті людей. Розіграли та обговорили життєві ситуації.1 клас разом з казковими героями вчився робити добрі справи. Ми будуємо місто добрих справ.На заняттях з практичним психологом вчилися бути толерантними.
-
Міжнародний День толерантності
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу, творчого розвитку особистості кожного з вихованців практичним психологом було проведено ігровий тренінг для здобувачів освіти 5-6 класів «Вчимося толерантності», Класними керівниками 5-11 класів -Відверта розмова«Толерантність та нетерпимість»,учні 1-4 класів переглянули відеопрезентацію «Бути толерантним, це…»
-
До Дня Гідності та Свободи
З метою формування у школярів ціннісного ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців; розвитку в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності; виховання патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину в закладі до Дня Гідності та Свободи були проведені: тематична лінійка «Україна гідна Свободи», Бесіда «Бійці невидимого фронту», Круглий стіл« Україна гідна свободи», розроблено інформаційний стенд “Революція Гідності та Свободи”.
-
Про запобігання нещасним випадкам поблизу залізничного транспорту
З метою перевірки і закріплення знань щодо правил поведінки на об’єктах залізничного транспорту , повторення правил руху пішоходів по вулиці і дорозі, на залізничних коліях в ліцеї було проведено роз’яснювальну роботу із здобувачами освіти щодо правил поводження поблизу залізничних колій й перетину залізничних переїздів, а також проведена робота з батьками стосовно контролю місцеперебування дітей у позаурочний час.